Pvtechnik

NAJTAŃSZA ENERGIA POD SŁOŃCEM

TAŃSZA ENERGIA W FIRMIE?

Każdy właściciel swojego biznesu niezależnie od jego wielkości szuka oszczędności. Instalacja fotowoltaiczna gwarantuje zwrot z inwestycji na poziomie 15-20% Rocznie. Biorąc pod uwagę wysokość oprocentowania lokat jest to zysk kilkunastokrotnie wyższy i pewniejszy, a koszty energii elektrycznej są zredukowane już od momentu włączenia instalacji.

CO JESZCZE OTRZYMASZ?

Posiadając własną instalację fotowoltaiczną nadwyżki wyprodukowanego prądu możesz odsprzedać do sieci zapewniając dodatkowy dochód dla twojej firmy. Jako jedyni na rynku gwarantujemy obniżenie rachunków o 80% lub zwrot różnicy.

Niezależnie od wielkości twojego przedsiębiorstwa przygotujemy projekt oraz korzystne warunki finansowania dla twojego biznesu, gwarantując przy tym najlepszą cenę na rynku lub zwrot różnicy.

Posiadając wiedzę technologiczną, budowlaną, administracyjną i finansową, której wymaga inwestycja pomożemy Ci przejść na energię słoneczną “pod klucz” bez wychodzenia z domu.

A kiedy będziesz miał dodatkowe pytania, my będziemy po to aby na nie odpowiedzieć zarówno w trakcie montażu jak i po nim zapewniając najwyższą jakość komfortu.

Jeżeli potrzebujesz doświadczonego w branży partnera, który zrozumie potrzeby twoje lub twojej firmy – Postaw na PV Technik

Zapewniamy realizację pod klucz

1. kontakt z doradcą

2. wizja lokalna

3.podpisanie umowy

4. finansowanie

5. projekt

6. montaż i podłączenie

Zadzwoń i dowiedz się więcej
Infolinia 504 704 254