FOLIE GRZEWCZE

NAJTAŃSZA ENERGIA POD SŁOŃCEM

Folie grzewcze na podczerwień, dlaczego warto?

EKONOMIA

Folia grzewcza to innowacyjne rozwiązanie które na chwilę obecną jest najtańszym systemem grzewczych. Koszty inwestycyjne są niewielkie a koszty eksploatacyjne są porównywalne do systemu centralnego ogrzewania gazowego. Sterowanie z poziomu aplikacji w naszym smartphonie umożliwia precyzyjną kontrole nad temperaturą w naszym domu a system. System objęty jest 15-letnią gwarancją co jest gwarancją zastosowania produktów najwyższej jakości

ZDROWIE

Ogrzewanie folią grzewczą to system przyjazny dla użytkowników. Folia grzewcza zastosowana jako ogrzewanie powierzchniowe w którym oddawanie ciepła odbywa się na całej płaszczyźnie o niskiej temperature gwarantuje brak unoszenia roztoczy kurzu. Tracydyjne systemy grzewcze oddają ciepło poprzez konwekcję, przez którą powietrze w pomieszczeniu krąży od dołu do góry unosząc przy tym roztocza kurzu, rozprzestrzeniając je w powietrzu. Ogrzewanie podłogowe lub ogrzewanie ścienne nie wysusza dróg oddechowych oraz spojówek oczu.

EKOLOGIA

Folie grzewcze to ekologiczny system grzewczy wpełni kompatybilny z OZE. W naszej ofercie znajdą państwo folie grzewcze zasilane prądem stałym oraz zmiennym dzięki czemu mamy możliwość dowolnej konfiguracji ogrzewania z przydomową elektrownią. Folia grzewcza  zasilana prądem stałym może zostać podłączona bezpośrednio do paneli fotowoltaicznych ewentualnie możemy zastosować folię grzejną zasilaną prądem stałym podłączoną do instalacji. Wybór naszego ogrzewania to możliwość otrzymania dofinansowania.

ALE CO Z TYM PRĄDEM?

ZASKOCZY CIĘ JAK TANIO MOŻESZ OGRZAĆ DOM

Folie grzewcza są zasilane energią elektryczną, co często rodzi obawy przed kosztami użytkowania. Mówi się że „ogrzewanie elektryczne jest drogie” co jest prawdą w przypadku ogrzewania konwekcyjnego – opartego o grzejniki ścienne. System ogrzewania na podczerwień sprawia, że do zapewnienia Tobie komfortu cieplnego potrzebujesz nawet 60% mniej energii niż systemy konwekcyjne.

SPRAWNOŚĆ SYSTEMU TO PONAD 99%

praktycznie cała energia dostarczana
do foli grzewczej jest zamieniana
na ciepło

KOMFORT CIEPLNY W NIŻSZEJ TEMPERATURZE

średnio o 1-4C niższej niż przy zastosowaniu systemu hydraulicznego; każdy 1*C to oszczędność od 8-10%

STEROWANIE Z DOKŁADNOŚCIĄ DO 0,1*C

bardzo mała bezwładność systemu sprawia, że sterowanie daje dodatkowe oszczędności nawet do 20%

ZASILANIE DARMOWĄ ENERGIĄ ELEKTRYCZNĄ

Dzięki instalacji fotowoltaicznej i rocznemu bilansowaniu energii zimą ogrzewasz dom prądem wyprodukowanym latem

Zadzwoń i dowiedz się więcej
Infolinia 504 704 254