Bardzo duże zainteresowanie instalacjami bazującymi na odnawialnych źródłach energii to doskonała okazja na wprowadzenie ciekawych promocji. Właśnie z tej okazji oferujemy atrakcyjny gratis dla naszych klientów indywidualnych!

Jakie są warunki promocji?

Aby otrzymać od nas zupełnie nowy tablet Lenovo Tab 7 należy na samym początku skontaktować się z nami i zadeklarować chęć wzięcia udziału w promocji, a także skorzystaniu z oferty. Warunkiem otrzymania urządzenia jest podpisanie i sfinansowanie umowy obejmującej montaż i zakup instalacji fotowoltaicznej z naszej oferty.

Do kiedy trwa promocja?

Planowany termin zakończenia promocji to 31 lipca — należy jednak pamiętać o dokładnym przestrzeganiu warunków uzyskania urządzenia. Dopiero po faktycznym sfinansowaniu oraz rozpoczęciu przedsięwzięcia klient od nas tablet Lenovo Tab 7.

Tablet Lenovo Tab 7 — uniwersalne urządzenie do Twoich potrzeb

Lenovo Tab 7 to wygodny i poręczny tablet renomowanej marki. Oferując Ci atrakcyjny gratis, opieramy się przede wszystkim na rozwiązaniach wysokiej jakości. Dlatego też biorąc udział w promocji otrzymasz tablet wyposażony w bezprzewodową łączność WiFi, podwójny slot na karty SIM typu nanoSIM, a także 16 GB pamięci wbudowanej. Urządzenie zawiera standardową baterię o pojemności 3500 mAh.

 

Wybierz podwójne korzyści korzystając z naszej promocji – tablet Lenovo Tab 7 gratis!

Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną ofertę instalacji fotowoltaicznych, które w szybkim czasie generują zyski energetyczne.

Fotowoltaika to gwarancja oszczędności i niezależności energetycznej. Nie czekaj – podpisz umowę i zacznij już teraz czerpać liczne korzyści!