Dla domu

Dla domu

Zadbaj o przyszłość swojej rodziny. Zainwestuj kapitał w rozwiązanie, które zwróci Ci go w energii już w ciągu 4 lat. Fotowoltaika to nie tylko pewny zysk, ale i ogromna oszczędność już od pierwszego dnia funkcjonowania.

Nie zastanawiaj się, czy możesz pozwolić sobie na komfort w myśleniu o stabilną przyszłość – decydując się na własną instalację fotowoltaiczną, przestaniesz martwić się o nieprzewidziane podwyżki rachunków, a zaoszczędzone środki zainwestujesz w inne potrzeby swoje lub Twoich bliskich.

Fotowoltaika to pewność zwrotu z inwestycji, w czasie krótszym niż jakakolwiek inna lokata. Twoja dbałość o zapewnienie energii dla domu jest także wkładem w przyszłość kolejnych pokoleń i środowisko, w którym będą dorastać.

Już dziś sprawdź jak możesz zacząć oszczędzać na energii. Zainwestuj w ekologiczne i wydajne rozwiązanie. Zainwestuj w swój spokój i lepszą przyszłość dla Twojej rodziny.

Co nas wyróznia?

Indywidualne podejście do każdego klienta i zaangażowanie w dopasowanie najbardziej optymalnego rozwiązania, które pozwala nam nieprzerwanie do 2016 roku dostarczać Wam komponenty o najwyższej jakości, w najniższej cenie na rynku.

Inwestycja spokój w myśleniu o jutrze.
Energia to bezpieczeństwo. Przyszłość to fotowoltaika.

Kompleksowość

Stawiamy na kompleksową obsługę. Fotowoltaika dla domu poza monotażem to szereg innych rzeczy takich jak, konsultacja z naszym technikiem, odpowiedni projekt czy formalności z zakładem energetycznym, które kompleksowo realizujemy za Ciebie.  

Technologia

Korzystamy z producentów cenionych w branży PVtakich jak SolarEdgeEurenerRisen czy Sofar Solar – zweryfikowanych pod kątem posiadanych certyfikatów oraz jakościTo gwarantuje pewność bezpieczeństwa i bezproblemowego działania twojego systemu fotowoltaicznego przez co najmniej 40 lat.

Gwarancja

Fotowoltaika dla domu to inwestycja na przynajmniej 25 lat, a w przypadku oferowanych przez nas paneli fotowoltaicznych gwarancja wynosi nawet 40 lat. Wybierając PV Technik, masz pewność produkcji energii elektrycznej przez naprawdę długi czas co powoduje opłacalną inwestycję dla twojego domu jednorodzinnego.  

Bezpieczeństwo

Traktujemy to priorytetowo, dlatego instalacja dla domu jednorodzinnego jest montowana przez wykwalifikowaną kadrę instalatorską. Jakość każdej zrealizowanej przez nas instalacji jest weryfikowana pod kątem poprawności montażu zarówno podczas jego trwania, jak i audytu powykonawczego. 

Oszczędność

Zwrot inwestycji w instalację fotowoltaiczną dla domu jednorodzinnego wynosi zaledwie 4-6 lat. Inwestycja zapewnia realny oszczędności – Poprawnie wykonana instalacja  to rachunki za prąd niższe o 90% i podwyżkoodporność od stale rosnących cen prądu.  

Doświadczenie

Jako jedna z nielicznych  firm fotowoltaiczna w Polsce współpracujemy ze stowarzyszeniem branży fotowoltaicznej w Polsce oraz NFOŚIGW. Dzięki temu masz pewność współpracy z firmą, której zaufały inne podmioty pracujące nad efektywnością zielonej energii w Polsce.  

 

Fotowoltaika kalkulator

Wyceń z nami swoją inwestycję

Skontaktuj się
z nami

Przejdź do formularza