Dla firm

Dla firm

W swoim biznesie stawiasz na jakość i bezkonkurencyjność? Postaw więc na przemyślane rozwiązanie i inwestycję o zwrocie na poziomie 12% rocznie.

Kiedy Ty dbasz o rozwój swojej firmy, nowoczesne panele fotowoltaiczne zadbają o jej energetyczną niezależność. Instalacja pozwala Ci na oszczędność już od pierwszego dnia funkcjonowania oraz czyni Cię odpornym na podwyżki cen prądu.

Posiadasz przestrzenie przemysłowe? Zoptymalizuj ich wykorzystanie – połacie dachowe hal produkcyjnych idealnie posłużą montażowi instalacji.

Wybierz rozwiązanie, które przyniesie Ci oszczędność i spokój w myśleniu o przyszłości Twojego biznesu.

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do każdego klienta i zaangażowanie w dopasowanie najbardziej optymalnego rozwiązania, które pozwala nam nieprzerwanie do 2016 roku dostarczać Wam komponenty o najwyższej jakości, w najniższej cenie na rynku.

Inwestycja spokój w myśleniu o jutrze.
Energia to bezpieczeństwo. Przyszłość to fotowoltaika.

Kompleksowość

Stawiamy na kompleksową obsługę. Fotowoltaika dla firm poza montażem to szereg innych rzeczy takich jak, konsultacja z naszym technikiem, odpowiedni projekt czy formalności z zakładem energetycznym, które kompleksowo realizujemy za Ciebie.  

Technologia

Korzystamy z producentów cenionych w branży PV takich jak SolarEdgeEurenerRisen czy Sofar Solar – zweryfikowanych pod kątem posiadanych certyfikatów oraz jakościTo gwarantuje pewność bezpieczeństwa i bezproblemowego działania twojego systemu fotowoltaicznego przez co najmniej 40 lat.

Gwarancja

Fotowoltaika dla firm to inwestycja na przynajmniej 25 lat, a w przypadku oferowanych przez nas paneli fotowoltaicznych gwarancja działania wynosi nawet 40 lat. Wybierając PV Technik, masz pewność produkcji energii elektrycznej przez naprawdę długi czas co powoduje opłacalną inwestycję dla twojego domu jednorodzinnego. 

Bezpieczeństwo

Traktujemy to priorytetowo, dlatego instalacja dla firm jest montowana przez wykwalifikowaną kadrę instalatorską. Jakość każdej zrealizowanej przez nas instalacji jest weryfikowana pod kątem poprawności montażu zarówno podczas jego trwania, jak i audytu powykonawczego.

Dotacja

Załóż instalację i skorzystaj z benefitów takich jak mniejszy podatek czy wyższe koszta w twojej firmie.

Ekologia

Zadbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich, dzięki czystej energii wytwarzanej wprost ze słońca zapobiegając przy tym wytwarzaniu szkodliwego CO2 tworząc biznes przyjazny środowisku

Fotowoltanika kalkulator

Wyceń z nami swoją inwestycję

Skontaktuj się
z nami

Przejdź do formularza