Folie grzewcze

Folie grzewcze

Innowacja, wydajność i bezpieczeństwo – te określenia trafnie oddają główne zalety systemu ogrzewania promieniami podczerwonymi.

Folie grzewcze stworzone są z odpornego na uszkodzenia materiału, który cechuje się wysokoą izolacyjnościa oraz ognioodpornością. Charakterystyka ich budowy pozwala im uplasować się w ścisłej czołówce najbezpieczniejszych i najbardziej ekonomicznych rozwiązań w dziedzinie ogrzewania pomieszczeń.

 

Na czym polega geniusz tego rozwiązania?

Ciepło emitowane przez podczerwień ogrzewa te elementy konstrukcji, na które jest skierowana. Oznacza to, że umieszczona pod panelami podłogowymi czy też na suficie, sprawi, że nagrzane powierzchnie oddadzą cieplo bezpośrednio do pomieszczenia, bez straty energii oraz nagrzewania powietrza, a więc także bez niepotrzebnego osuszania go.

Technologia folii grzewczych cechuje się też zdecydowanie niższym zużyciem prądu niż tradycyjne rozwiązania oraz nieskomplikowanym montażem, dzięki czemu zdecydować się na nią możemy na etapie projektowania budynku, jak również podczas remontu już powstałego pomieszczenia.

 

Sterowana wyłącznie wygodnym panelem naściennym, nie wymaga dodtkowych zasobów paliwa, a jej wysoka czułość na zmianę ustawień temperatury pozwala na efektywne i szybkie uzyskiwanie pożądanej ciepłoty pomieszczenia.

Warto zaznaczyć także, że folie grzewcze obejmują swoim zasięgiem całe powierzchnie, bez ingerencji w wystrój przestrzeni, w przeciwieństwie do kaloryferów. Brak udziału wody, ognia czy spalin w procesie ogrzewania, czyni ją także prawdziwie bezpiecznym, ekologicznym i bezproblemowym rozwiązaniem.

Trwałość folii grzewczych, przystępna cena, wysoka wydajność w gospodarowani energią i precyzyja w emisji ciepła sprawia, że decydując się na ich montaż inwestujemy w nasz komfort na długie lata.

Fotowoltanika kalkulator

Wyceń z nami swoją inwestycję

Skontaktuj się
z nami

Przejdź do formularza