Dla Rolnictwa

Dla Rolnictwa

Prowadząc gospodarstwo rolne dobrze wiesz, jak wiele czynników ma wpływ na osiągane efekty. Wiesz też ile czasu, pieniędzy i ciężkiej pracy trzeba zainwestować, by działalność w tym segmencie stała się opłacalna. Natura bywa nieprzewidywalna, ale dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możesz zapanować nad jej wydajnym i ekologicznym eksploatowaniem oraz zrobić dodatkowy użytek z już poczynionych wydatków.

Fotowoltaika to Twoja inwestycja w ekologiczne rolnictwo i energetyczną niezależność Twojego gospodarstwa. To także wielowymiarowa oszczędność – dzięki instalacji fotowoltaicznej staniesz się odporny na niestabilne stawki opłat za prąd oraz będziesz mógł ubiegać się o ulgę inwestycyjną w podatku rolnym. Instalując panele na dachach hal i budynków Twojego gospodarstwa, wykorzystasz posiadaną przestrzeń pracy w dwójnasób. Energia pozyskiwana z własnych komponentów umożliwi Ci zwrot poniesionych kosztów do nawet 48%.

Zadbaj środowisko i swoje finanse. Zadbaj o przyszłość Twojego gospodarstwa.

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do każdego klienta i zaangażowanie w dopasowanie najbardziej optymalnego rozwiązania, które pozwala nam nieprzerwanie do 2016 roku dostarczać Wam komponenty o najwyższej jakości, w najniższej cenie na rynku.

Inwestycja spokój w myśleniu o jutrze.
Energia to bezpieczeństwo. Przyszłość to fotowoltaika.

Mniejsze koszty prowadzenia gospodarstwa

Efektywnie zainwestowane środki

Koszty instalacji odliczone od podatku rolnego

Niezalezność od dostawców prądu

Fotowoltanika kalkulator

Wyceń z nami swoją inwestycję

Skontaktuj się
z nami

Przejdź do formularza