Kariera

Pracuj z nami

PV Technik to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań energii odnawialnej
  • Aktywna sprzedaż produktów firmy (fotowoltaika/pompy ciepła)
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Aktywne pozyskiwanie klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej
  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży
  • Determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia do pracy (auto służbowe, telefon, laptop) oraz materiały reklamowe
  • Umawiane spotkania przez dział wsparcia sprzedaży – nawet 70% spotkań w kalendarzu
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Kompleksowe szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży
  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PV Technik sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

    • montaż instalacji fotowoltaicznych
    • prace elektryczne
    • wykonywanie uziemienia
    • montaż tras kablowych
    • konfiguracja falowników z siecią wifi

    • czynne prawo jazdy kat. B
    • uprawnienia SEP E, D (Mile widziane)
    • zdolności manualne
    • sumienności w wykonywaniu obowiązków
    • mile widziane doświadczenie w montażu instalacji PV
    • dobra organizacja własnego czasu pracy
    • umiejętność pracy w zespole i w sytuacji stresowej
    • determinacja w działaniu i zapał do pracy
    • dyspozycyjność i solidność
    • chęć pracy w delegacjach

    • stabilne zatrudnienie
    • pracę w 3 osobowym zespole
    • wsparcie techniczne
    • szkolenie od podstaw w terenie
    • profesjonalne narzędzia pracy
    • samochód służbowy dla zespołu instalacyjnego

      • Umawianie spotkań potencjalnym Klientom z naszymi Doradcami Techniczno-Handlowymi,
      • Przedstawienie obszaru działalności firmy,
      • Planowanie tras dla Handlowców.

      • Posiadasz podobne doświadczenie lub chcesz zacząć pracować w obsłudze telefonicznej,
      • Jesteś osobą super komunikatywną i wielozadaniową,
      • Masz ambicje na więcej!

      • Wynagrodzenie podstawowe + premia,
      • Pracę na tzw. ciepłej bazie czyli potencjalni Klienci wstępnie zainteresowani ofertą,
      • Jasno zdefiniowane cele,
      • Duże możliwości awansu w strukturach firmy,
      • Nowoczesne, dobrze zaadaptowane biuro, w dogodnej lokalizacji,
      • Pracę w wiodącej organizacji z branży OZE!
      • Możliwość pracy zdalnej