Kariera

Pracuj z nami

PV Technik to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo i sprzedaż optymalnych rozwiązań z zakresu instalacji PV
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Obsługa przydzielonych przez firmę klientów – leady
  • Dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta
  • Realizowanie indywidualnych planów sprzedażowych oraz raportowanie wyników przełożonemu w CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej (preferowane branże OZE, energia elektryczna, gaz, telekomunikacja, ubezpieczenia, finanse, nieruchomości),
  • Doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu Klientów
  • Silna orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • Otwartość na ludzi i wiedzę, dbanie o dobre relacje oraz profesjonalną obsługę Klienta
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od wyników Twojej pracy
  • Zarabiasz od momentu podpisania pierwszej umowy
  • Leady sprzedażowe w formie wsparcia
  • Auto służbowe, kartę paliwową (po 1 m-cu pracy) telefon, iPad
  • Nowoczesny system sprzedażowy – gwarantujemy zarządzanie bazą klientów i profesjonalne przygotowanie ofert handlowych
  • Możliwość skorzystania z darmowych usług księgowości
  • Kompleksowe szkolenia produktowe i sprzedażowe a także partnerskie wdrożenie w struktury firmy
  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy
  • Elastyczny czas pracy
  • Produkty i usługi najwyższej jakości
  • Wsparcie doradcy Działem Bace Office, który pomaga w kwestiach niuansów projektowych, technicznych, finansowych oraz energetyki

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PV Technik sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

    • montaż instalacji fotowoltaicznych
    • prace elektryczne
    • wykonywanie uziemienia
    • montaż tras kablowych
    • konfiguracja falowników z siecią wifi

    • czynne prawo jazdy kat. B
    • uprawnienia SEP E, D (Mile widziane)
    • zdolności manualne
    • sumienności w wykonywaniu obowiązków
    • mile widziane doświadczenie w montażu instalacji PV
    • dobra organizacja własnego czasu pracy
    • umiejętność pracy w zespole i w sytuacji stresowej
    • determinacja w działaniu i zapał do pracy
    • dyspozycyjność i solidność
    • chęć pracy w delegacjach

    • stabilne zatrudnienie
    • pracę w 3 osobowym zespole
    • wsparcie techniczne
    • szkolenie od podstaw w terenie
    • profesjonalne narzędzia pracy
    • samochód służbowy dla zespołu instalacyjnego