O nasKim jesteśmy?

W dobie szczególnej dbałości o środowisko odczuwamy potrzebę zmiany nastawienia do korzystania z tego, co daje nam natura. By docenić i zrozumieć czym jest energia odnawialna, potrzeba pasji, wiedzy i lat doświadczenia.

. I tę właśnie misję, konsekwentnie od 2016 roku, stara się spełniać PV Technik dostarczając do setek polskich domów prąd, zapewniając im bezpieczeństwo energetyczne i pewność wyboru usługi o najlepszej jakości. W poszanowaniu dla ekosystemu, w trosce o maksymalne wykorzystanie tego, co sam nam daje.

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do każdego klienta i zaangażowanie w dopasowanie najbardziej optymalnego rozwiązania, które pozwala nam nieprzerwanie do 2016 roku dostarczać Wam komponenty o najwyższej jakości, w najniższej cenie na rynku.

Inwestycja spokój w myśleniu o jutrze.
Energia to bezpieczeństwo. Przyszłość to fotowoltaika.

Oszczędność

Gwarantujemy 80% mniejsze rachunki za prąd albo zwrot pieniędzy. Zadbaj o budżet twojego gospodarstwa domowego i uniezależnij się od podwyżek cen prądu.

Gwarancja

Zakładając instalację fotowoltaiczną w PV Technik otrzymujesz bezpłatnie 15-letnią gwarancję totalną z której cieszą się już setki polskich rodzin.

Niezależność

Stań się niezależnym dostawcą prądu przy instalacji fotowoltaicznej, która jest całkowicie bezobsługowa i nie wymaga poświęcenia Twojej uwagi.

Dotacja

Załóż instalację i skorzystaj z benefitów takich jak 5 000 złotych w ramach programu „Mój Prąd” oraz możliwości odebrania ulgi termomodernizacyjnej na poziomie około 20% wartości instalacji fotowoltaicznej.

Ekologia

Zadbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich, dzięki czystej energii wytwarzanej wprost ze słońca zapobiegając przy tym wytwarzaniu szkodliwego CO2.

Nasze realizacje