Pompa ciepła

Czym jest pompa ciepła?

…czyli wszechstronny i ekologiczny system ogrzewania.

Zalet pomp ciepła można wyliczyć wiele, ale jedną z głowych zdaje się być absolutna elimiacja z naszego gospodarstwa wszelkiego dymu i sadzy związanych z ogrzewaniem.

Inwestycja w tę technologię, pozwala także zamknąc w jedym wydajnym rozwiązaniu procesy ogrzewania pomieszczeń oraz wody użytkowej, a w ciepłe dni także ochładzania domu.

Brak komina, przestrzeni do składowania opału czy paliwa czyni z pompy ciepła system, który nie tylko oszczędzi nam wydatków, ale także przestrzeni w domu i czasu poświęcanego na sprzątanie zanieczyszczeń związanych z eksploatacją trdycyjnych kotłów czy piecy.

Ekologiczne rozwiązanie, które pozwala pompie przetwarzać odnawialne źródła naturalnej energii to bezpieczna inwestycja w wysoki komfort życia i jego stailny koszt, ponieważ uniezależnia nas od dynamicznie zmieniających się cen paliw. Także czas jej zwrotu w stosunku do długoletniej żywtoności jest znacznie szybszy niż w przypadku instalacji elektrycznych czy gazowych.

Intuicyjna obsługa przy pomocy panelu sterowania, bez konieczności dorzucania opału, czy uzupełniania paliwa, czyni z pompy ciepła wygodne rozwiązanie, zmiejszając radykalnie możliwośc wystąpienia awarii czy niepożądanych wypadków.

Pompy cieplła to inwestycja w przyszłość środowiska oraz w spokój o stabilną i ekonomiczną gospodarkę grzewczą we własnym domu.

Pompa ciepładlaczego warto?

W parze z fotowoltaiką

sieć energetyczną traktujemy jako "magazyn opału na zimę"

Jeden wykonawca

z PV Technik masz jedną profesjonalną ekipę

Uniezależnienie od ceny paliwa

(gaz/węgiel/ekogroszek/pelet).

Minimalizacja kosztów

za ogrzanie i ciepłą wodę.

4 urządzenia

w jednej cenie.

Brak formalności

i czekania na podłączenie.

Fotowoltanika kalkulator

Wyceń z nami swoją inwestycję

Skontaktuj się
z nami

Przejdź do formularza